Bendraukime

Kontaktai

Komanda

Milda Laužikaitė

Asociacijos Kūrybinės jungtys” vadovė 

milda@kurybinesjungtys.lt

Aurelija Plūkė

Programų „Atvirumo menas”, „Ryšio kūrimas”, „Atrastos istorijos”, Kūrėjų bendruomenė mokosi” kuratorė 

aurelija@kurybinesjungtys.lt

Rita Naujokaitytė

Asociacijos Kūrybinės jungtys” strategė, komunikacijos specialistė

rita@kurybinesjungtys.lt

Dovilė Aleksandravičiūtė

Komunikacijos ir veiklų koordinatorė 

dovile@kurybinesjungtys.lt

Justas Tertelis

Programos Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje” kuratorius 

justas@kurybinesjungtys.lt

Programos „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje” 2021-2022 mokslo metais kuratoriai:

Marija Korenkaitė

marija@kurybinesjungtys.lt

Vida Narveišytė

vida@kurybinesjungtys.lt

Tadas Montrimas

tadas@kurybinesjungtys.lt

Aurelija Albrikaitė

aurelija_a@kurybinesjungtys.lt

Jurgita Zigmantė

jurga@kurybinesjungtys.lt

Susisiekite su mumis
Rekvizitai

 

1,2% GPM

 

Asociacija ,,Kūrybinės jungtys”

Įmonės kodas: 303469454

PVM mokėtojo kodas: LT100014070414

Kviečiame prisidėti prie mūsų veiklų, skiriant 1,2% nuo GPM paramą

Asociacija „Kūrybinės jungtys”

Įmonės kodas: 303469454

PVM mokėtojo kodas: LT100014070414

detalias instrukcijas, kaip skirti paramą rasite čia.

Adresas

J. Basanavičiaus g. 15
Vilnius

google maps