Iš arčiau

Kūrėjai

Kūrėjai

Mes – įvairių kūrybos sričių praktikai – architektai, meno ir kultūros kuratoriai, psichologai, aktoriai, kompozitoriai, iliustratoriai, režisieriai, muzikantai, dizaineriai, komunikacijos specialistai, šokėjai ir … daugybė kitų įvairių sričių kūrėjų.

 

Buriamės drauge dėl bendro tikslo – ugdyti visuomenės kūrybingumą. To siekiame inicijuodami kūrybines partnerystes su ugdymo ir kultūros organizacijomis bei spręsdami joms kylančius iššūkius. Partnerysčių metu gimsta naujos kūrybiško mokymosi praktikos, formuojasi gebėjimai, kyla įkvėpimas ir motyvacija veikti. Kai organizacijose atsiranda vietos kūrybingumui, jos imasi reflektuoti savo veiklą, bandyti naujus metodus, susitelkti ties svarbiais klausimais.

Ką veikiame

Žinome, kad kiekvienai problemai spręsti – šimtai būdų. Todėl kurdami partnerystę su organizacijose veikiančiais žmonėmis pasitikime savo kūrybine intuicija ir savitu braižu. Lyg akrobatai virtuoziškai pritaikome savo žinias, įvertindami padėtį konkrečioje organizacijoje. Tampame fasilitatoriais – treneriais – konsultantais – kritiniais draugais – atspindėtojais – pokyčių provokatoriais – avantiūristais. Tačiau kad ir kokius vaidmenis atliktume, pagrindiniai pokyčių iniciatoriai ir kūrėjai yra organizacijų žmonės.

 

Nuolat mokomės iš savo ir kitų patirties, mankštiname savo kūrybingumą, keliame klausimus, tyrinėjame atsakymus, atveriame naujus požiūrio kampus. Taip mes tobulėjame.

 

Veikiame kaip asociacija, vienijama bendrų idėjų ir praktinių principų. Mūsų branduolį sudaro patyrę ilgamečiai kūrėjai praktikai, tačiau durys plačiai atvertos ir nuolat prisijungiantiems naujiems nariams.

 

Kaip kūrybos praktikų bendruomenė rūpinamės, kad mūsų patirtis ir idėjos pasklistų plačiai: rengiame unikalius meistrystės mokymus asociacijos nariams, atvirus renginius kultūros ir švietimo bendruomenėms, visuomenei.

Povilas Šimonis

Chemijos mokslų daktaras, astrobiologas, judesio teatro entuziastas

Laboratorijoje tiria gyvybės atsiradimui reikalingas sąlygas. Daugiau nei 10 metų šoka judesio teatre, dalyvauja tarptautiniuose jaunimo mainų projektuose. Vysto metodologiją skirtą įtraukiam gyvybės bruožų ir cheminių procesų patyrimui.

Ieva Stogevičiūtė

Neformaliojo ugdymo specialistė

„Lietuvos atgajos“ programų ir plėtros vadovė. Dirba su jaunimu, savanoryste, organizacijos kūrimu, kūrybiškais švietimo sprendimais.

Dalia Kiaupaitė

Scenografė, fasilitatorė

Kuria Lietuvos ir tarptautinėje teatro, operos, kitų scenos meno bei vizualių menų erdvėje. Mokymų, seminarų fasilitatorė.

Rūta Jakutė

Socialinių inovacijų kūrėja, web dizainerė, bendrakūros fasilitatorė

Veiklose jungia verslą, bendruomenes ir kūrybiškumą. Dirba Airijoje ir Lietuvoje. Fasilituodama orientuojasi į aiškumą bei žaismingumą.

Birutė Bikelytė

Grafikos dizainerė, iliustratorė, dėstytoja

Piešia vieno puslapio komiksus slapyvardžiu birutebi, yra ne kartą apdovanota už pakuotės dizaino projektus, įvairių grafinio dizaino disciplinų dėstytoja Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

Vida Narveišytė

Teatro režisierė, edukatorė

Viena iš lėlių teatro „Lino lėlės“ steigėjų ir vadovė, įvairių organizacijų ir projektų mokymų vadovė.

Tadas Montrimas

Teatro režisierius, aktorius, lektorius

„Auksiniu scenos kryžiumi” įvertintas profesionalaus teatro kūrėjas dirbantis Lietuvoje ir užsienyje, VŠĮ „Taško teatras” vadovas.

Arvydas Grišinas

Mokslininkas, antropologas

Dėsto Kauno technologijos universitete ir Vilniaus dailės akademijoje. Veda kūrybines dirbtuves, dalyvauja kultūriniuose projektuose, rašo mokslinius, kultūrinius, publicistinius tekstus.

Marija Korenkaitė

Teatro ir kino aktorė

Apart vaidybos, kuria tekstus bei vadovauja kūrybiškumo stovykloms.

Giedrė Giedraitytė

Kino ir teatro aktorė

Dirba „Jaunimo teatre”, kine, televizijos ir radijo projektuose.

Eimantas Bareikis

Teatro aktorius, dėstytojas, fasilitatorius

Kuria teatruose „Atviras ratas”, „Keistuolių teatras”, „Labaiteatras”. Vilniaus kolegijoje dėsto scenos meistriškumą. Kelis metus iš eilės dalyvauja asociacijos „Kūrybinės jungtys” programose „Tyrinėjimo menas“ ir „Ryšio kūrimas”.

Eglė Nedzinskaitė

Vizualaus meno edukatorė

Dirba Nacionalinėje dailės galerijos edukacinių programų kuratore. Dalyvauja ir pati rengia edukacinius meno projektus vaikams, suaugusiems, skirtingas galias turintiems žmonėms.

Gintarė Kazakevičienė

Teatrologė

Teatro meno profesionalė, socialinio teatro bei psichodramos elementus pasitelkianti  profesinėje veikloje

Tomas Dapšauskas

Teatro aktorius, šokėjas, choreografas, pedagogas

Vaidina ir šoka įvairiuose Lietuvos teatrų projektuose, aktyviai vykdo pedagoginę veiklą, dėsto vaidybą ir šokį Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje bei Vilniaus Dizaino Kolegijoje

Viola Klimčiauskaitė

Teatro aktorė, edukatorė

Vaidina Keistuolių teatre, teatro laboratorijoje „Atviras ratas“, kituose teatro, televizijos ir radijo projektuose. Vykdo pedagoginę veiklą, dalyvauja socialiniuose projektuose, veda ekskursijas ir vizualinio mąstymo užsiėmimus vaikams.

Paulius Tamolė

Teatro aktorius ir režisierius, lektorius

Prieš 15 metų pradėjęs kurti vaidmenis Lietuvos teatro scenoje, savo profesinę veiklą tęsė ir kaip režisierius. Įvertintas „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimais už Metų debiutą ir už Metų scenos reiškinį. Savo patirtis apjungė ir pradėjo taikyti viešojo sektoriaus ir verslo mokymų srityje.

Gabrielė Labanauskaitė

Dramaturgė, teatrologė

Dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir kitose Europos aukštojo mokslo įstaigose, rašo dramas teatrui ir libretus operoms. Audiovizualinės poezijos festivalio „TARP“, grupės „AVaspo“, dramaturgijos skaitymų festivalio „Dramokratija“ bei kūrybinio rašymo stovyklų „Iš tylos“ įkūrėja.

Ernesta Šimkienė

Menotyrininkė, meno edukatorė ir kuratorė

Šiaulių dailės galerijos vadovė, kultūrinių renginių ir parodų kuratorė. Tinklaraštininkė, Šiaulių miesto ir Lietuvos kultūros tarybos ekspertė.

Austėja Tavoraitė

Fotografė, vizualiojo meno kūrėja

Jos mokymosi atlase – vaizduotė, eksperimentai, erdvė, nepažįstamų teritorijų paieška ir atradimai.

Justas Tertelis

Aktorius, dramaturgas, režisierius

Profesionalus teatro kūrėjas, apdovanotas aukščiausiais valstybiniais teatro apdovanojimais. Inicijuoja ir kuruoja edukacinius kūrybingumą bei kritinį mąstymą ugdančius projektus. ,,Kūrybinių jungčių” valdybos narys ir programų kuratorius.

Gintė Jasienė

Psichologė, lektorė

Ilgametė psichologijos ir krizių įveikimo konsultantė, ,,Kūrybinių jungčių” programų kuratorė.

 

 

Inga Norkūnienė

Kultūros vadybininkė, edukatorė

Inovatyvių tarpdisciplininių ugdymo ir edukacinių projektų kūrėja, ilgametė asociacijos „Kūrybinės jungtys” kurianti praktikė, tarpinstitucinių kultūros, mokslo bei meno projektų idėjų autorė, kuratorė. Mokymų Lietuvos mokyklų mokytojams, administracijoms, kultūros įstaigų darbuotojams, edukatoriams lektorė.

Milda Laužikaitė

Kūrybinio ugdymo ekspertė ir fasilitatorė

Asociacijos ,,Kūrybinės jungtys” vadovė, 2011-2015 m. vykusios nacionalinės kūrybiško mokymosi programos ,,Kūrybinės partnerystės” vadovė